Siz değerli müşterilerimiz için ihtiyaca uygun ve en verimli havalandırma sistemlerini anahtar teslim şeklinde sizlere sunuyoruz, ayrıca uzman mühendis kadromuz ile projelerinizi de taahhüt işlerini de sizi yormadan %100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştiriyoruz.

Bizim için küçük yada büyük iş yoktur, her bir müşterimize aynı uzman kadro ve güler yüz ile hizmet etmekten mutluluk duyarız. Zaman kavramı günümüz koşulların da çok önem arz ettiği için aldığımız iş & projelerimizi en etkin ve verimli şekilde sizlere teslim etmeyi kendimize Ekotek olarak prensip edindik, bu prensip doğrultusunda hiç bir şeyden ödün vermeden sizlerle bu yolda yürümeyi kendimize vazife kıldık. Bu vazife doğrultusunda sizlere havalandırma sistemleri, ısıtma-soğutma sistemleri, yangın ile mücadele sistemleri, buhar tesisatları, merkezi klima sistemleri ve tüm mekanik tesisat proje ve taahhüt işlerinizi kendi işimiz gibi özenle yapmanın müşteri memnuniyetini arttıracağından hiç şüphemiz yoktur, marka olmanın da yolu müşteri memnuniyetinden geçer, bu doğrultuda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Havalandırma sistemleri için doğru yerdesiniz, lütfen proje ve uygulamalarımız için iletişime geçin

Galvaniz ve Paslanmaz Hava Kanalları

Galvaniz ve Paslanmaz Hava Kanalları

Yuvarlak Hava Kanalları


Yuvarlak Hava Kanalları

Estetik görüntüsü ile ortam iç mimarisini tamamlayıcı etki yapabilir.


Dikdörtgen Hava Kanalları

Dikdörtgen Hava Kanalları

Havalandırma kanallarımız garantili sızdırmazlık ve enerji tasarrufu sağlar.


Hazır Flanşlı Hava Kanalları

Hazır Flanşlı Hava Kanalları

Flanş eki olmadığı için yüksek sızdırmazlık sağlar.


Pitre Kanal Uygulamaları

Pitre Kanal Uygulamaları


Flexible Hava Kanalları

Flexible Hava Kanalları

Tam esnek ses izoleli boru alçak ve orta basınçta çalışılan havalandırma ve klima kanal sistemleri için uygundur.


Doğal Gaz Bacaları

Doğal Gaz Bacaları

Doğal gaz bacalarımız yangına ve darbelere karşı dayanıklıdır.


Davlumbaz İmalat ve Montaj

Davlumbaz İmalat ve Montaj

Kirli havayı içine çeken ve ardından havalandırma sistemine ulaştıran sistem üniteleri olarak bilinen davlumbazlarımız, kullanım alanına göre özel ebat ve niteliklerde üretilerek montajı yapılır.